1. Haberler
  2. Gündem
  3. Atatürk Kâfir Ama Bunlar Müslüman, Öyle mi?

Atatürk Kâfir Ama Bunlar Müslüman, Öyle mi?

featured

Cübbeli Ahmet adlı bir meczup, kendini erkek zanneden bir yığının karşısına geçip şöyle diyor: “Kadınların, kızların okuması… Aman Yarabbi! Asla. Hele buluğ çağına gelmiş kızların erkeklerle birlikte okuması fitnedir.”

Ömer Tuğrul İnançer adlı başka bir meczup da ekrandan sesleniyor: “Hamile kadının sokakta gezmesi terbiyesizliktir. Çalışan kadın kocama muhtaç değilim deyip yuvasını dağıtıyor. Ben eş demem. Eş yoktur, eşitlik yoktur. Ben karımla, çocuğumla eşit değilim.” Size çalışmayın diyor ama kendi kızı bir şirkette üst düzey yöneticilik yapıyor.

Dün de İhsan Şenocak adında sakalı aklından uzun bir meczup çıktı. Adam konuşmuyor da tuvaletini ağzıyla yapıyor sanki. Bakın din adamı maskesiyle neler zırvalamış: “Kot pantolonuyla erkeklerin bakışları arasında kızın yürüyor. Üniversitede okuyor. Yavrunu cehenneme attın cehenneme!”

Şimdi soruyorum sana Türk hatunu: Bu zırvalıkları din diye pazarlayanlar müslüman da “Türk kadınının dünya kadınlarına elini vererek dünya barışı için çalışacağından emin olabilirsiniz.” Diyen Mustafa Kemal dinsiz, öyle mi?

Eğer öyle diyorsan sen başına gelen her musibeti hak ediyorsun demektir.

 

0
alk_la
Alkışla
0
sevdim
Sevdim
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
be_enmedim
Beğenmedim
Atatürk Kâfir Ama Bunlar Müslüman, Öyle mi?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.