Ana Sayfa Televizyon Çalgı Çengi İkimiz (Çalgı Çengi 2) filmi nerede çekildi? Çalgı Çengi İkimiz...

Çalgı Çengi İkimiz (Çalgı Çengi 2) filmi nerede çekildi? Çalgı Çengi İkimiz (Çalgı Çengi 2) filminin oyuncuları ve konusu.

Çalgı Çengi İkimiz (Çalgı Çengi 2) filmi nerede çekildi? bugün televizyonda yayınlanacak. tarihinde vizyona giren Komedi türünde olan Çalgı Çengi İkimiz (Çalgı Çengi 2) nerede çekildi, Çalgı Çengi İkimiz (Çalgı Çengi 2) filmi oyuncuları kimler, Çalgı Çengi İkimiz (Çalgı Çengi 2) nerede çekilmiştir, Çalgı Çengi İkimiz (Çalgı Çengi 2) filmi konusu ne? İşte Çalgı Çengi İkimiz (Çalgı Çengi 2) hakkında merak edilen ayrıntılar haberimizde…

Çalgı Çengi İkimiz (Çalgı Çengi 2) filmi oyuncuları

- Reklam -

Selçuk Aydemir yönetmenliğinde çekilen Çalgı Çengi İkimiz (Çalgı Çengi 2) filminin oyuncularının bir bölümünü şu isimler oluşturuyor: Ahmet Kural, Murat Cemcir, Rasim Öztekin, Zihni Göktay…

Çalgı Çengi İkimiz (Çalgı Çengi 2) konusu

Çalgı Çengi İkimiz (Çalgı Çengi 2) konusu 6 yıl önce bulaştıkları mafya tarafından düğün şarkıcılığı yaptırılan Salih ve Gürkan’ın tehlike ve eğlence dolu macerası bu filmde de devam ediyor. Amatör müzisyen kuzenler, talihsizlikleri yüzünden ünlü olmak için çıktıkları yolda mafya dünyasına girmeyi başarmışlardır. Orada mafyanın moral ekibi olarak karanlık insanların düğünlerinde şarkıcılık yapmaya mecbur bırakılırlar. Sevdiği kızla evlenmek için mafyadan ayrılmak isteyen Salih ve kuzeni Gürkan’a bunu gerçekleştirebilmeleri için tek bir şart koyulur. Gittikleri düğündeki nikah memurunu kaçırmaları. Görevi mecbur kabul ederler. Nikah memuru ise zamanında bir düğünde Tarkan’ı şarkı söylerken keşfeden kişi çıkar ve iki kuzeni yıldız yapmak ister. İkilinin başına beklenmedik ve birbirinden ilginç olaylar gelecektir.Çalgı Çengi’nin devam filmi olan Çalgı Çengi 2’nin senaristliğini ve yönetmenliğini ilk filmde olduğu gibi yine Selçuk Aydemir’in üstlendi. Oyuncu kadrosunda ise yine Murat Cemcir, Ahmet Kural, Rasim Öztekin, Ayhan Taş ve Şinasi Yurtsever gibi isimler yer alıyor.

Çalgı Çengi İkimiz (Çalgı Çengi 2) filmi nerede çekildi?
Çalgı Çengi İkimiz (Çalgı Çengi 2) filmi için sözlükte neler dediler?
Çalgı Çengi İkimiz (Çalgı Çengi 2) hakkında ekşisözlük yazarlarından bazıları şunları söyledi:

Çalgı Çengi İkimiz (Çalgı Çengi 2) filmi nerede çekildi

tarihinde vizyona giren Çalgı Çengi İkimiz (Çalgı Çengi 2) filminin nerede çekildiği çok merak ediliyor. Film hakkında detayları beyazperde ve imbd gibi portallardan öğrenebilirsiniz.

Son Haberler

- Reklam -