1. Haberler
  2. Yaşam
  3. Deodorant Şişesiyle Şok Yaşayan Adam!

Deodorant Şişesiyle Şok Yaşayan Adam!

Deodorant Şişesiyle Şok Yaşayan Adam!

İran’da mide ağrısıyla hastaneye giden bir adamın içinde deodorant şişesi olduğu ortaya çıktı. Makattan soktuğu şişe organlarını sıkıştıran adam, mide ameliyatıyla kurtarıldı.

Dünya basınında geniş yer bulan olay, Tahran Üniversite Hastanesi’nde yaşandı. 30 yaşındaki adam şiddetli mide ağrısı nedeniyle doktora başvurdu. Rektal muayene yapılamayan hastaya röntgen çekildi. Röntgen sonucunda hastanın iç organlarını sıkıştıran bir deodorant şişesine rastlandı.

Hasta, doktorlara makatına 2 saat önce yabancı bir cisim soktuğunu itiraf etti. Ancak ne tür bir cisim soktuğunu söylemedi. Hastanın rektal incelemelerinde herhangi bir travma, kanama ya da kesik bulunmadı.

Visual Journal of Emergency Medicine dergisinde yayınlanan makalede, doktorların hastanın iç organlarında ‘şişenin herhangi bir parçasına’ rastlamadığı belirtildi. Şişe aynı gün içerisinde yapılan bir mide ameliyatıyla alındı. Hasta ameliyattan sonra bir gün müşahede altında tutulduktan sonra psikiyatri servisine gönderildi.

Uzmanlar, makata sokulan yabancı cisimlerin cinsel zevk amacıyla kullanılmasının yanında pek çok riske neden olduğunu vurguluyor. Makata sokulan obje içeriye sıkışma ihtimalinin yanı sıra, vücutta ciddi enfeksiyonlara sebep olma riski taşıyor.

0
alk_la
Alkışla
0
sevdim
Sevdim
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
be_enmedim
Beğenmedim
Deodorant Şişesiyle Şok Yaşayan Adam!