1. Haberler
  2. 3. Sayfa
  3. Diyarbakır’da Genelevde Sigara Kavgası

Diyarbakır’da Genelevde Sigara Kavgası

Diyarbakır'da Genelevde Sigara Kavgası

Diyarbakır’daki bir genelevde sigara içilmesi yüzünden başlayan tartışma büyüyerek kavgaya dönüştü. Olayda bir kişi ağır yaralandı ve şu anda hayati tehlike kaydıyla hastanede tedavi altında.

Sözcü gazetesinden Özgür Cebe’nin haberine göre, Diyarbakır’da bir genelevde sigara içilmesi konusunda çıkan anlaşmazlık, genelev sahibi ile müşteri arasında gerginliğe yol açtı. Tartışma, genelev sahibinin müşteriyi beyzbol sopasıyla vurmasıyla kavgaya dönüştü. Yaralanan şahıs, aldığı darbeler sonucu bilinci kapalı bir şekilde Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Yoğun Bakım Ünitesi’ne kaldırıldı.

Ağır yaralanan genç adam, beyin cerrahi servisinde özel bir bakım altında tutuluyor. Doktorlar, genç adamın hayati fonksiyonlarını desteklemek için mücadele ederken, polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

Olayın ardından yapılan incelemelerde, güvenlik kamerası kaydının olmadığı tespit edildi. Ancak, tanık ifadeleri işletme sahibinin müşteriye arkadan ağır bir darbe indirdiğini doğruladı. Polis, bu bilgiler ışığında işletme sahibi M.D.’yi gözaltına aldı. M.D., “Kasten adam öldürmeye teşebbüs” suçlamasıyla tutuklanarak cezaevine gönderildi.

0
alk_la
Alkışla
0
sevdim
Sevdim
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
be_enmedim
Beğenmedim
Diyarbakır’da Genelevde Sigara Kavgası