Futbolcu eskisi Batuhan Karadeniz bu sefer kadına şiddetle gündeme geldi

featured

Futbolcu eskisi Batuhan Karadeniz bu sefer kadına şiddetle gündeme geldi. Türk futbolunun yetiştirdiği “Disiplinsiz”  futbolcular katagorisinde başı çeken isimlerden biri olan bir dönem Beşiktaş ve Trabzonspor kulüplerininde formasını giyen Batuhan Karadeniz, adı geçen skandallara bir yenisini daha ekledi.

Batuhan Karadeniz Hakkında Uzaklaştırma Kararı

Aleyna Eroğlu, emekli futbolcu Batuhan Karadeniz tarafından darp edildiğini iddia etti. Gördüğü şiddet hakkında açıklama yaan Aleyna Eroğlu şu ifadeleri kullandı; “Çok çirkin ve iğrenç bir gece geçirdim. Kadına karşı şiddetin her türlüsüne çok karşıyım. Bu gördüğüm ilk şiddet değil. Kaçıncı kez şiddet gördüğümü sayamadım. Çok kötü bir ilişkiden çıktım. Düzelir diye bekledim, düzelmedi. Uzaklaştırma kararı aldırdım. Darp raporu alarak şikayetçi de oldum. Kadını benim evimin 7 dakika mesafesinde bir yere getirdi. Sen benden çıktın, ben senden ayrıldım. Çünkü ben daha fazla psikolojik ve bedensel şiddet görmek istemiyordum”

“Altın Bilekliğimi Sattı”

Aleyna Eroğlu ayrıca “Sana parça parça 300 bin lira para verdim. Annemin kredi kartından laptop aldın, 37 bin lira harcama yaptın. Benim kaybettiğimi zannettiğim altın bilekliğimi sattın. Sana hakkımı haram etsem iki cihanda da iki yakan bir araya gelmez. Sen herkesi kazıklayarak gol atıyorsun. Bak kolumu kapıya sıkıştırdın. Bunlar hep senin eserin. Bana bu psikolojik ve bedensel şiddeti yapan kişi Batuhan Karadeniz’dir” ifadelerini kullandı.

 

 

 

İçindekiler

0
alk_la
Alkışla
0
sevdim
Sevdim
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
be_enmedim
Beğenmedim
Futbolcu eskisi Batuhan Karadeniz bu sefer kadına şiddetle gündeme geldi