1. Haberler
  2. Gündem
  3. Hasan Can Kaya’dan Alıkoyma İddiasına İlişkin Açıklama

Hasan Can Kaya’dan Alıkoyma İddiasına İlişkin Açıklama

Hasan Can Kaya'dan Alıkoyma İddiasına İlişkin Açıklama

Ünlü komedyen Hasan Can Kaya, İstanbul’da gerçekleşen bir mezuniyet partisi sonrasında genç bir kızı alıkoyduğuna dair iddialarla ilgili sosyal medya üzerinden açıklama yaptı.

İddialara göre, özel bir üniversitenin mezuniyet partisine katılan 23 yaşındaki genç bir kız, partide tanıştığı ünlü komedyen Hasan Can Kaya’nın evine gitmiş ve Kaya tarafından evde alıkonulmuş. Bu durumun ardından yapılan ihbar üzerine polis ekiplerinin genç kızı kurtardığı iddia edildi.

Kaya, konuyla ilgili yaptığı ilk sosyal medya paylaşımında, haberlerin gerçek dışı olduğunu ve kendisine yönelik ahlaksızca iftiralar atıldığını belirtti: “Arkadaşlar bahse konu haberler gerçek dışı iddialardan ibaret olup, ahlaksızca iftira atanlara yönelik tüm yasal haklarımı kullanacağım.”

İkinci paylaşımında ise Kaya, yaşananları bir “itibar suikasti” olarak nitelendirdi ve “Her yere aynı anda aynı yalanlar servis edilmiş. Sabahtan beri okuduğum mide bulandırıcı emniyet, savcılık, gözaltı, madde verme, alıkoyma vb. iftiraları atanlardan hukuk önünde hesap soracağım. Büyük şaşkınlık ve üzüntü içerisindeyim.” ifadelerini kullandı.

0
alk_la
Alkışla
0
sevdim
Sevdim
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
be_enmedim
Beğenmedim
Hasan Can Kaya’dan Alıkoyma İddiasına İlişkin Açıklama
Yorum Yap