1. Haberler
  2. Gündem
  3. Kılıçdaroğlu’ndan BTK’nın SMS Yasağına İsyan

Kılıçdaroğlu’ndan BTK’nın SMS Yasağına İsyan

Kılıçdaroğlu’ndan BTK’nın SMS Yasağına İsyan

BTK’nın SMS yasağına Kılıçdaroğlu’ndan sert tepki: “Erdoğan’ın zulmü ve yasakları varsa, benim de vicdanına güvendiğim halkım var”

Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, BTK’nın SMS gönderimini engelleme kararına karşı çıkarak, halka seslendi. Kılıçdaroğlu, sosyal medyadan paylaştığı videoda, “Erdoğan’ın zulmü ve yasakları varsa, benim de vicdanına güvendiğim halkım var. Beni ister sevin ister sevmeyin, ama bu videomu herkese yayın, gösterin, anlatın” dedi.

Kılıçdaroğlu’nun videoda söyledikleri şöyle:

“Meydanlarda, televizyonlarda, gazetelerde uygulanan ambargolarla milletimize ulaşmamız engelleniyor. Bugün EYT konusunda yapacaklarımızı anlatmak için kısa bir mesaj gönderdik. Ancak BTK, bu kısa mesajımızı engelledi. Halkımızla buluşmamıza, size sesimizi duyurmamıza tahammül edemiyorlar. O mesajda şunu söylemiştim, EYT’deki çifte standart sona erecek. 8 Eylül 1999’da sigortalı olan emekliliğe hak kazanıyor ama bir gün sonrasında sigortalı olan tam 17 yıl sonra emekli olabiliyor. EYT’deki bu adaletsizliği bitireceğim. Vatanını seven sandığa gelsin. Bu videoyu izleyen herkesten bir istirhamım var. Bu videonun altına videoyu indirebileceğiniz bir link bırakacağım. Şimdi herkes tüm rehberine bu videoyu göndersin. Saray’a inat tüm milletimize ulaşacağız. Unutmayın, birleşe birleşe kazanacağız.”

0
alk_la
Alkışla
0
sevdim
Sevdim
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
be_enmedim
Beğenmedim
Kılıçdaroğlu’ndan BTK’nın SMS Yasağına İsyan