Ana Sayfa Gündem Nida Nur Yıldız Olayında Şok Gelişme, Ölümle Tehdit Etmiş!

Nida Nur Yıldız Olayında Şok Gelişme, Ölümle Tehdit Etmiş!

Nida Nur Yıldız‘ın, özel görüntülerini arkadaşlarına gönderdiği iddiasıyla şikayetçi olduğu eski eşi Burak Etiler suçlamaları kabul etmedi. Etiler, “5 ay kadar evli kaldık, anlaşmalı boşandık. Benden tehdit ve şantaj ile maddi menfaat elde etmek istiyorlar” iddiasında bulundu.

3 Kadının Videosu Var

- Reklam -

Özel görüntülerinin birçok kişinin eline geçtiğini öne süren Yıldız şöyle konuştu:

Eski eşimle bir süre evli kaldıktan sonra ayrıldık. Ayrıldıktan sonra telefonuna kaydettiği özel görüntülerimi başkasına gönderdiğini öğrendim. Konuyla ilgili suç duyurusunda bulundum. Bana yapılan şeyin 3 kadına daha yapıldığını öğrendim. Ben korkmuyorum. Herhangi bir çekincem de yok. Bu benim ayıbım değil. ‘Özel hayatın gizliliği’nden davamız açıldı. Savcının iddianameyi kabul etmesini bekliyoruz. Tazminat davası açacağız. En ağır cezayı almasını istiyorum.

Ölümle Tehdit Etmiş

“Videonun varlığını öğrenince kendimi tutamayıp sövmüştüm. Özür dileyeceği ‘Senin şerefini, namusunu, haysiyetini ayaklar altına aldım’ diyeceği yerde beni öldürmekle tehdit etti. Ailesi de hakaret davası açtı. Ne yapacaktım ya? ‘Ne güzel çekmişsin, eline sağlık’ mı diyecektim? Tüm bu olanlardan sonra artık kimseye güvenim kalmadı. Ama şunu bilin! Canım pahasına olsa bu işin peşini bırakmayacağım. Korkmuyorum! Dik duran, hakkını arayan kadınlara artık herkes alışacak.”

 

Son Haberler

- Reklam -