Ana Sayfa Spor Ümraniyespor Altınordu maçı canlı izle TRT Spor canlı

Ümraniyespor Altınordu maçı canlı izle TRT Spor canlı

Ümraniyespor Altınordu maçı canlı izle, Ümraniyespor Altınordu canlı izle, Ümraniyespor Altınordu TRT Spor canlı izle, Ümraniyespor Altınordu TRT Spor canlı izle

Ümraniyespor Altınordu maçı canlı izle Spor Toto 1. Lig’in heyecanı başladı. Lig ikinci maçında Taraftarlar Ümraniyespor Altınordu maçı nın başlamasını bekliyor. Ümraniyespor, evinde Altınordu ile karşılaşacak. Spor Toto 1. Lig bazı maçlarını TRT Spor yayınlıyor. Ümraniyespor Altınordu maçı canlı izle mek mümkün mü? Elbette Spor Toto 1. Lig maçları TRT Spor’da ücretsiz olarak yayınlamaktadır.

Ümraniyespor Altınordu maçı canlı izle

- Reklam -

Ümraniyespor – Altınordu maçı hangi kanalda? Saat kaçta?
Ümraniyespor – Altınordu maçı saat 13:30’da oynanacak. Mücadele TRT Spor ekranlarından canlı olarak yayınlanacak.

Ümraniyespor Altınordu muhtemel 11ler

Ümraniyespor : Mehmet Göktuğ Bakırbaş, Fernandes, Alim Öztürk, Ercan Coşkun, Gökhan Süzen, Mustafa Murat Uslu, Yunus Emre Mertoğlu, Serkan Göksu, Muammer Denizhan Taşkan, Zivkovic, Hüseyin Çolak.
Teknik Direktör : Sair Karafırtınalar

Altınordu : Erhan Erentürk, Yusuf Yalçın Arslan, Sinan Osmanoğlu, Ravil Tagir, Ufuk Budak, Ahmet İlhan Özek, Oğulcan Ülgün, Furkan Çil, Metehan Mimaroğlu, Muzaffer Kocaer, Hüsamettin Yener.
Teknik Direktör : Hüseyin Eroğlu

TRT Spor canlı izle

TRT Spor canlı izle mek için buraya tıklamanız yeterlidir.

1. Lig, Türkiye’deki ikinci seviye futbol ligi.

1. Lig sezonda toplam 18 takımın katılımıyla oynanmaktadır. Çift devreli lig usulünün uygulandığı ligde mücadele eden her bir takım rakipleriyle sezon içerisinde toplam iki kez karşılaşmaktadır. Sezon sonunda ligin ilk iki sırasında yer alan takımlar Süper Lig’e terfi ederken, 3. 4. 5. ve 6. sırada yer alan takımlar ise Süper Lig’e terfi edebilmek için kendi aralarında play off oynamaktadırlar. Son üç sıradaki takımlar ise bir alt lig olan 2. Lig’e düşmektedirler. Ayrıca Süper Lig’de son üç sırada yer alan takımlar ve 2. Lig’den terfi eden üç takım da 1. Lig’de mücadele etmektedirler. Ağustos ve Mayıs ayları da dahil olmak üzere toplam dokuz ay sürmektedir. 34 hafta ve 306 maçtan oluşan 1. Lig’de karşılaşmalar hafta içi ve hafta sonu oynanır.

TFF 1. Lig, 2019 – 2020 Sezonu sonunda TFF 2. Lig’den bu lige yükselen 3 takım ve TFF 1. Lig’de kalan 15 takım ile birlikte toplam 18 takımdan oluşur.

TFF 1. Lig 18 takım arasında çift devreli lig usulüne göre oynanır.

Çift devreli lig müsabakaları sonunda TFF 1. Lig’de 16., 17. ve 18. sıraları alan 3 (üç) takım TFF 2. Lig’e düşer.

Çift devreli lig müsabakaları sonunda TFF 1. Lig’de, 1. ve 2. sıraları alan iki takım Süper Lig’e yükselir. 3., 4., 5. ve 6. sırayı alan toplam dört takım Süper Lig’e yükselecek 3. takımın belirleneceği Play-Off Müsabakaları oynarlar.

Son Haberler

- Reklam -