Ana Sayfa Televizyon Düğüm Salonu nerede çekildi? Düğüm Salonu filminin oyuncuları ve konusu.

Düğüm Salonu nerede çekildi? Düğüm Salonu filminin oyuncuları ve konusu.

Düğüm Salonu nerede çekildi? bugün televizyonda yayınlanacak. tarihinde vizyona giren Komedi türünde olan Düğüm Salonu nerede çekildi, Düğüm Salonu filmi oyuncuları kimler, Düğüm Salonu nerede çekilmiştir, Düğüm Salonu filmi konusu ne? İşte Düğüm Salonu hakkında merak edilen ayrıntılar haberimizde…

Düğüm Salonu filmi oyuncuları

- Reklam -

Hakan Algül yönetmenliğinde çekilen Düğüm Salonu filminin oyuncularının bir bölümünü şu isimler oluşturuyor: Şahin Irmak, İrem Sak, Emre Karayel, Onur Buldu…

Düğüm Salonu konusu

Düğüm Salonu konusu Seneler önce tanışıp aşık olmuş bir gelinle bir damat bir nikah salonu önünde öpüşür. Rastlantı eseri ikisi de aynı gün, aynı binada farklı salonlarda başkalarıyla evlenmek üzeredir. Olaylar elbette beklendiği gibi gitmez. İki düğün birbirine girer, sırlar ortaya çıkar, ortalık kısa sürede karışır!… Entelköy Efeköy’e Karşı, Kutsal Damacana, Git Başımdan, Cok Film Hareketler Bunlar gibi yapımlardan tanıdığımız Şahin Irmak’ın ilk kez senarist koltuğunda oturduğu filmin yönetmenliğini Deliha, Eyvah Eyvah, Berlin Kaplanı gibi filmlere de imza atan Hakan Algül üstleniyor. Filmin başrollerinde Irmak’ın yanı sıra Ölümlü Dünya, Martı, Cici Babam gibi yapımlarda gördüğümüz İrem Sak, 1 Erkek 1 Kadın ile adını duyuran Emre Karayel ve Küçük Sırlar, Yalan Dünya gibi dizilerden hatırladığımız Gonca Vuslateri bulunuyor. Salih Kalyon, Onur Buldu, Bilge Şen, Ayşenil Şamlıoğlu, Duygu Yetiş, Hakan Alkın gibi isimlerin de oyuncu kadrosunda yer aldığı filmin müzikleri Rauf, Ah Yalan Dünya, Elveda Rumeli gibi yapımların da müziklerine imza atan Ayşe Önder’e ait.

Düğüm Salonu filmi nerede çekildi?
Düğüm Salonu filmi için sözlükte neler dediler?
Düğüm Salonu hakkında ekşisözlük yazarlarından bazıları şunları söyledi:
(bkz: leyla ile mecnun)

bir daha arkadaş hatırına filme gidersem 2 olsun. yarısında çıktık, ne sıkıcı yapay bir filmdi yahu. sen yönetmenlik falan yapma kardeşim.

Düğüm Salonu nerede çekildi

tarihinde vizyona giren Düğüm Salonu filminin nerede çekildiği çok merak ediliyor. Film hakkında detayları beyazperde ve imbd gibi portallardan öğrenebilirsiniz.

Son Haberler

- Reklam -