1. Haberler
  2. Gündem
  3. 26 Ağustos 1071

26 Ağustos 1071

featured

Kadir Mısırlıoğlu nam fesli meczup cumartesi sohbetleri adıyla ağzına geleni söylemiş; Türkiye’deki izlenme sayısı 100 bin. Ajdar diye bir hasta şarkı söylüyorum diye bağırıp çağırmış; Türkiye’deki izlenme sayısı 4 milyon 300 bin. Nihat denilen doğan görünümlü şahinin Hanife ile girdiği polemiğin Türkiye’deki izlenme sayısı 572 bin.

Aleyna Tilki diye bir kız çocuğu güya şarkı söylemiş ve Türkiye’de 317 milyon kere izlenmiş. Şampiyona Şeker adlı zırvalığın izlenme sayısı ise 29 milyon. Ebru Polat diye bir şarkıcı varmış. Vallahi ilk defa duydum. Ahali pek sevmiş olacak ki 4 milyon 500 bin kere izlenmiş. Enes Batur diye bir youtuber varmış. Küçük oğlumdan duydum; osursa 2 milyon tıklanıyormuş.

Ertuğrul 1890 adlı sinema yapımının ilk üç günlük gişesi 93 bin. Fakat sanat sever milletimiz Recep İvedik denen hanzoyu nasıl beğenmişse ilk üç günlük gişesi 1 milyon 641 bin. Modern pezevenklik yapan evlilik programlarının takipçilerini saymadım bile.

Acaba diyorum, Sultan Alparslan milletinin şu pespaye halini bilse Anadolu’yu feth edip Bizans’a komşu olur muydu?

0
alk_la
Alkışla
0
sevdim
Sevdim
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
be_enmedim
Beğenmedim
26 Ağustos 1071

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.