1. Haberler
  2. Magazin
  3. 46 kiloya düşen Seren Serengil: Sakın bana özenip bu ameliyatı yaptırmayın, güzel olduk da ne oldu?

46 kiloya düşen Seren Serengil: Sakın bana özenip bu ameliyatı yaptırmayın, güzel olduk da ne oldu?

featured

Geçirdiği mide küçültme ve gastrik bypass ameliyatından sonra 70 kilodan 46 kiloya düşen Seren Serengil, “Şu an bana ‘100 kilo olacaksın, eskiye dön’ deseler koşa koşa dönerdim” dedi. “Güzel olduk da ne oldu, kıymetimiz bilindi mi?” diyen Serengil, “Obez değilseniz bana özenip bu ameliyatı yaptıran çok oldu, siz özenmeyin ve asla yaptırmayın” ifadesini kullandı.

Dumping sendromu ile mücadele eden ve 2016’da geçirdiği mide operasyonunun ardından hızla kilo vermeye başlayan Seren Serengil, hastaneye kaldırılmıştı.

70 kilodan 46 kiloya düşen Serengil, hastanede çekilmiş bir fotoğrafıyla yaşadığı pişmanlığı, Instagram hesabında şöyle anlattı:

Nasılsınız:) biz de ‘iyi’ diyelim, iyi olalım Emel hemşiremle. Nefret ederdim kilodan, hala da ederim. Ama şu an bana deseler ki ‘yüz kilo olacaksın, eskiye dön’ koşa koşa dönerdim. Güzellik kime şans mutluluk getirmiş.? Güzel olduk da ne oldu? Kıymetimiz bilindi mi? Mutlu olduk mu? Bir çirkin şansı gerçeği varsa uyaydık keşke…Ne uğruna daha da güzel olalım isteği, kim için? değdi mi? Herkes benim gözüme güzel gözükmek için uğraşsın ben niye uğraşıyorum deyin.

0
alk_la
Alkışla
0
sevdim
Sevdim
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
be_enmedim
Beğenmedim
46 kiloya düşen Seren Serengil: Sakın bana özenip bu ameliyatı yaptırmayın, güzel olduk da ne oldu?