Ana Sayfa Gündem Adana Türk Ocağı'nda Genel Kurul heyecanı

Adana Türk Ocağı’nda Genel Kurul heyecanı

Türk Ocakları Adana Şubesi‘nin dün olağan genel kurul toplantısı yapıldı. Yeterli çoğunluğun sağlandığı ilk çağrıda açılış ve gündem maddelerinin konuşulmasının ardından yetkili organlar seçildi.

- Reklam -

Gazi Mustafa Kemal Atatürk, aziz şehitlerimiz ve ahirete irtihal etmiş gazilerimiz için saygı duruşu ve ardından İstiklal Marşı okunarak başlayan seçimli genel kurulda Adana Türk Ocağı başkanı Ömer Volkan ÇİÇEK güven tazeledi. Yönetim kurulunda yapılan değişiklikler dikkati çekerken Şube Başkanı ÇİÇEK bunun bir bayrak yarışı olduğunu Türklüğün ateşini tüm ocaklıların layıkıyla taşıyacağını dile getirdi. Ömer Volkan ÇİÇEK eski yönetime göstermiş oldukları emek ve özveriden dolayı teşekkür ederken yeni yönetim ve denetim kurulu üyelerini aşağıdaki şekilde açıkladı.

YÖNETİM KURULU

ÖMER VOLKAN ÇİÇEK​​​ Yönetim Kurulu Başkanı

MUSTAFA HALAÇOĞLU ​​​Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

ABDULLAH KILINÇ ​​​Yönetim Kurulu Sekreter

ABDURRAHMAN UYGUR ​​Yönetim Kurulu Sayman

MUSTAFA SAÇLI ​​​Yönetim Kurulu Asıl Üye

EMİN YARIMOĞLU ​​​Yönetim Kurulu Asıl Üye

GÖKHAN AKINBİNGÖL ​​​Yönetim Kurulu Asıl Üye

DENETİM KURULU

NECDET SAKALLI ​​​Denetim Kurulu Başkanı

ÇAĞRI KÜRŞAT YÜCE ​​​Denetim Kurulu Asıl Üye

EMİN SOYLU ​​​​Denetim Kurulu Asıl Üye

Başkan seçim sonrasında yaptığı teşekkür konuşmasında bundan önce olduğu gibi bundan sonra da Adana Türk Ocağı olarak Türk milliyetçiliği fikriyatını daha ileri taşıyacaklarını,ülkemizin birlik beraberliğine katkı sunmak, milli devletimizin bekasını her şeyin üstünde tutmak gayesiyle çok çalışacaklarını ve cumhuriyetimizin kurucusu büyük önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün izinden ayrılmayacaklarını belirtti.

Son Haberler

- Reklam -