Ana Sayfa Siyaset AKP'li ve MHP'li Vekiller Birbirine Girdi, Polis Zor Ayırdı!

AKP’li ve MHP’li Vekiller Birbirine Girdi, Polis Zor Ayırdı!

Şanlıurfa’nın AK Parti ve MHP’li iki milletvekili Halil Özcan ile İbrahim Özyavuz, Urfa’nın elektrik sorunu yüzünden tartıştı.

- Reklam -

AK Partili Halil Özcan ile MHP’li İbrahim Özyavuz, çarşamba günü Meclis’te karşılaştı. Özcan’ın Urfa’da yaşanan elektrik sorunuyla ilgili “Ne MHP ne CHP ne de HDP çözemez” sözleri nedeniyle MHP’li Özyavuz’un tepki gösterdiği öğrenildi. İki vekil arasındaki sözlü tartışma sırasında hakaret içeren ifadeler kullanıldığı iddia edildi. İki vekilin tartıştığını gören Meclis bürokratları ve polis araya girip vekilleri sakinleştirdi.

Sözcü’de yer alan habere göre; Ardından Ankara Gölbaşı’nda akaryakıt istasyonu bulunan Urfalı işinsanı Bozan Sarı, AK Parti ve MHP’li iki vekili tesislerinde bir araya getirdi. Çay içip, sohbet eden iki vekilin arasındaki tartışmaya nokta koyulduğu belirtildi. MHP’li Özyavuz da barışma fotoğrafını şu notla paylaştı: “Biz sadece Şanlıurfa’nın sorunlarını çözüm noktasında medeni bir şekilde tartışır ve ortak kararlar alırız. Onun ötesinde bölgenin iki insanı olarak saygı ve sevgimiz devam eder. Allah güzel dostların eksikliğini vermesin.”

Son Haberler

- Reklam -