Aracını Yıkarken Canından Oldu!

featured

Antalya’da otomobil tamircisi Mesut Saygın, aracını yıkarken herkesin evinde temizlikte tükettiği çamaşır suyu kullandı. Aracı çamaşır suyuyla yıkadıktan sonra rahatsızlanan Mesut Saygın, bir süre sonra fenalaştı. Hastaneye başvuran ve serum takıldıktan sonra evine dönüp yeniden rahatsızlanan Saygın, kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi.

Antalya’da aracını çamaşır suyuyla yıkadıktan sonra fenalaşan otomobil tamircisi Mesut Saygın (41),kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi.

Olay, dün öğle saatlerinde Kepez ilçesi Gündoğdu Mahallesi’nde meydana geldi. Otomobil tamir işiyle uğraşan Mesut Saygın, öğle saatlerinde otomobilini çamaşır suyu ile yıkadı. Aniden rahatsızlanan Saygın, otomobiline binip, evinin yakınındaki özel bir hastaneye gitti.

Burada tedaviye alınan Saygın’a serum bağlandı. Saygın, daha sonra evine geri döndü. Evindeyken yeniden fenalaşan Saygın için ailesi, 112 Acil Servis’i aradı. İhbar üzerine adrese gelen sağlık ekipleri, Mesut Saygın’ı ambulansla hastaneye götürdü. Saygın, burada yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Aracını Yıkarken Canından Oldu!