Başkan Fevzi Pekcanlı ziyaretçilerini ağırladı

featured

CHP Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı, Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İsmail Akalın, Meclis Başkanı Sayın Erkan Bakır ve yönetim kurulu üyeleriyle Romacted Programı Danışmanı Nilay Karadeniz,Romacted Programı Uzmanı Selçuk Karadeniz tarafından ayrı ayrı ziyaret edildi.

Türkiye’nin ‘Avrupa’ya açılan kapısı’nı CHP’li Başkanı, buna uygun çalışmalara hız kesmeden devam ediyor. CHP Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı, ilinin Avrupa’ya açılan kapısı gibi gönlünü de her kesimden insan açmış durumda siyaset yapıyor. Başkan Pekcanlı, çalışmalarından fırsat buldukça ziyaretçilerini ağırlıyor.

Başkan Pekcanlı, halkın partisi olarak kapılarının ve gönüllerinin halkın tamamına açık olduğunu söyledi.
Kapılarını çalan herkesi kucakladıklarını anlatan Pekcanlı, “Çok şükür ziyaretçilerimiz eksik olmuyor. Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sayın İsmail Akalın,Meclis Başkanı Sayın Erkan Bakır ve çok değerli yönetim kurulu Cumhuriyet Halk Partisi Edirne İl başkanlığımızı ziyaret ettiler.Kendilerine bu nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum. Ayrıca, Romacted Programı Danışmanı Nilay Karadeniz hanımefendi ile Romacted Programı Uzmanı Selçuk Karadeniz bizleri şereflendirdiler. Onlara da teşekkür ediyoruz” dedi.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Başkan Fevzi Pekcanlı ziyaretçilerini ağırladı