1. Haberler
  2. 3. Sayfa
  3. Bolu’da Geçinemediğini Söyleyerek Kendini Kesti

Bolu’da Geçinemediğini Söyleyerek Kendini Kesti

Bolu'da Geçinemediğini Söyleyerek Kendini Kesti

Bolu’da, Aktaş Mahallesi İmaret Meydanı’nda saat 11.30 sıralarında dikkat çeken bir olay yaşandı. Ankara’dan Bolu’ya üç ay önce ailesiyle gelen Levent Ü. (39), parkta konaklarken, bir anda bıçakla kendine zarar vermeye başladı.

Ailesiyle birlikte parklarda yaşamını sürdüren Levent Ü., olay sırasında yanında bulunan oğlu ve eşiyle birlikteydi. Çevredeki vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, Levent Ü.’yü sakinleştirerek kendine zarar vermemesini istedi. Levent Ü., gazetecilere röportaj verme şartıyla elindeki bıçağı bıraktı.

Levent Ü., yaptığı açıklamada, aylık gelirinin sadece 2 bin lira olduğunu ve bu parayla kira ödeyemediğini belirterek, “Benim 7 tane çocuğum var. Ev tutsam kira ödeyemiyorum. Hep böyle sokakta mı yaşayacağım? Benim kimseye bir zararım yok. Bittim, çoluğum çocuğumla hep sokakta mı yaşayacağım? 2 bin lira ile nasıl kira ödeyeceğim?” ifadelerini kullandı.

Röportajın ardından, Levent Ü., sağlık kontrolü için hastaneye götürüldü. Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ekipleri ise Levent Ü.’nün eşi ve oğluna yardımcı olmak amacıyla onları kurumlarına götürdü.

Üzerine Kayıtlı Lüks Araçlar Çıktı

Bolu'da Geçinemediğini Söyleyerek Kendini Kesti

Aileye yardım etmek için çalışma başlatan Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü, Levent Ü.’nün ve ailesinin kimlik bilgilerini istedi. Ancak aile bilgilerini vermekte direnç gösterdi. Polis tarafından sağlanan bilgilerle yapılan sorgulamada, Levent Ü.’nün farklı illerde üzerine kayıtlı 1’i lüks olmak üzere 6 araç olduğu tespit edildi. Bu bilginin ortaya çıkması üzerine aile, kurum binasından kaçtı. Olayla ilgili adli soruşturma başlatıldı.

0
alk_la
Alkışla
0
sevdim
Sevdim
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
be_enmedim
Beğenmedim
Bolu’da Geçinemediğini Söyleyerek Kendini Kesti