Ana Sayfa Yaşam Cani Kadın, Yıllardır Kedi Kesip Yiyormuş!

Cani Kadın, Yıllardır Kedi Kesip Yiyormuş!

İstanbul Tuzla’da sokaktan yakaladığı kedileri keserek eve götürüp yediği iddia edilen kadın, hayvan severlerin ihbarı ile yakalandı. Yakalanan kadının ilk ifadesinde kedileri kesip yediğini itiraf ettiği öğrenildi. İtirafı ile kan donduran cani kadın, elinde tuttuğu ve içinde kestiği kedi olduğu iddia edilen poşet ile birlikte vatandaşlar tarafından görüntülendi. Cani kadının geçen yıl nisan ayında HayKonfed’in (Hayvanların Yaşam Hakları Konfederasyonu) bölgedeki vatandaşların şikâyetleri üzerine ortaya çıkardığı ve Türkiye’nin Habertürk’ten öğrendiği palalı seri hayvan katili olduğu ortaya çıktı. Katlettiği iç organlarını yiyen ve bu kez bir kediyle yakalanan canı kadın, savcılık talimatıyla hastaneye gönderildi.

İstanbul’un Tuzla ilçesinde, sokaktan yakaladığı kedileri keserek eve götürüp yediği iddia edilen kadın yakalandı. Kadının ilk ifadesinde kedileri kesip yediğini itiraf ettiği öğrenildi. Cani kadının geçen yıl nisan ayında HayKonfed’in (Hayvanların Yaşam Hakları Konfederasyonu) bölgedeki vatandaşların şikâyetleri üzerine ortaya çıkardığı ve Türkiye’nin Habertürk’ten öğrendiği palalı seri hayvan katili olduğu ortaya çıktı. Katlettiği iç organlarını yiyen ve bu kez bir kediyle yakalanan canı kadın, savcılık talimatıyla hastaneye gönderildi.

Poşette Kestiği Kedi ile Yakalandı

- Reklam -

İddiaya göre, Aydınlı Mahallesi’nde bir grup genç sokakta karşılaştıkları Fatma Ç. (41) isimli kadının elindeki siyah poşetin içinde kestiği kedi olduğunu söylemesi üzerine polise haber verdi. Olay yerine gelen polis ekipleri kadının elinde tuttuğu siyah poşetin içinde kesip derisini yüzdüğü bir kedi yavrusu ve bıçak olduğunu tespit etti. Bunun üzerine gözaltına alınarak Orhanlı Polis Merkezi’ne götürülen F. Ç. burada verdiği ifadesinde kedi kesip yediğini kabul ettiği öğrenildi.

Hastaneye Gönderildi

Fatma Ç.’nin polis merkezindeki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. “5199 Sayılı Hayvan Haklarını Koruma Kanununa Muhalefet” konusundan 6 suç kaydı bulunan ve “Paranoid Şizofren” tanısıyla 6 ay psikolojik tedavi gördüğü belirlenen kadın savcılık talimatıyla akıl ve ruh sağlığı ile ilgili tedavi için hastaneye gönderildi.

Son Haberler

- Reklam -