Ana Sayfa Gündem CHP'li Çankaya Belediyesi'nin Hibesine LDP'den Tepki!

CHP’li Çankaya Belediyesi’nin Hibesine LDP’den Tepki!

CHP’li Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen’in geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından duyurduğu “hibe” haberine LDP’den tepki geldi

- Reklam -

Geçtiğimiz günlerde Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen’in kendi sosyal medya hesabından, Ankara Emniyet Müdürlüğü’ne belediye bütçesi ile yeni araçlar hibe edildiğini duyurmasının ardından olaya Liberal Demokrat Parti (LDP) Ankara  İl Başkanlığı tepki gösterdi.Vatandaşın vergilerinin sorumsuzca hibe edildiğini iddia eden partililer,  tepkilerini sosyal medya üzerinden duyurdu. Partinin açıklaması şu şekilde:

“Sağ olsun Ankara’mızın Çankaya’sının Cumhuriyet Halk Partisi – CHP’li Belediye Başkanı bizden de aldığı çöp , tabela vergileri , vs paraların bir kısmını ” paranın gerçek sahibine sormadan ” üstelik de hibe ederek harcamış . “Nereden buldun” sorgulamasının devletçe yapıldığı ülkede , “Neden bana sormadın?” sorgulamasını vatandaş olarak istediğiniz kadar yapmayı düşünün , sonuç muhtemelen KHK göstermek olacak . Hazır YSK da hedef gösterenler hakkında suç duyurusunda bulunacakken …”

Son Haberler

- Reklam -