1. Haberler
  2. Gündem
  3. Denizli Valisi Atik, Döner Ustasına Sinirlendi

Denizli Valisi Atik, Döner Ustasına Sinirlendi

featured

Denizli Valisi Ali Fuat Atik, kentte koronavirüs denetimi için dolaşırken kendisiyle sohbet etmeyen döner ustasına sinirlenip eldiven takmamasını gerekçe göstererek “İşletmeyi kapatın” talimatı verdi. Görüntü sosyal medyada büyük tepki çekerken, Vali Atik gelen tepkiler üzerine yaklaşımının yanlış olduğunu kabul edip özür diledi.

Denizli Valisi Ali Fuat Atik, Kovid-19 önlemleri kapsamında kentin en kabalalık caddesi olan Gazi Bulvarında denetim yaptı.

“İşletmeyi Kapatıyoruz”

Döner satan bir işletmeye giden Vali Atik, selam verdiği döner ustasının işine devam etmesine sinirlendi. Döner ustasına “Eldivenin nerede?” diye soran Vali Atik, sonra da patronunu sordu. Dönercinin umursamaz tavrı karşısında Atik, yanındaki yardımcısına “faaliyetten men ediyoruz, işletmeyi kapatıyoruz” diyerek sinirli bir şekilde yoluna devam etti.

Polis ekiplerine de işletme hakkında tutanak tutulup, kapatılması talimatını verdi. O görüntüler sosyal medyada bir hayli tepki çekti.

Tepkiler Üzerine Özür Diledi

Gelen tepkilerin ardından bir açıklama yapan Vali Atik, özür diledi. Atik açıklamasında, “Gün boyu yapılmış olan denetimin getirmiş olduğu yorgunlukla işletme çalışanı ile yaşanan diyalogda şahsımın yaklaşımı, üslubum ve kullandığım ifadenin gönül kırıcı bir yaklaşım içermesi hakikaten beni de üzdü” dedi.

İçindekiler

0
alk_la
Alkışla
0
sevdim
Sevdim
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
be_enmedim
Beğenmedim
Denizli Valisi Atik, Döner Ustasına Sinirlendi