Devlet Bahçeli, Ahbap ve Babala’yı hedef aldı

featured

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli partisinin TBMM’deki grup toplantısında gündemi değerlendirdi. Bahçeli, 10 ilde onbinlerce insanın hayatına ve büyük yıkıma neden olan Kahramanmaraş merkezli peş peşe gelen büyük depremlerle ilgili açıklamalarda bulundu. Bahçeli’nin hedefinde Haluk Levent’in başında olduğu Ahbap Derneği ve Oğuzhan Uğur’un Youtube kanalı BabalaTV vardı.

“Dünyanın neresinde olsun bu çaptaki doğal afetle ve yıkıcı etkileriyle başa çıkmak kolay değildir” diyen Bahçeli “Devletin ve hükümetin hakkını teslim etmek lazımdır. Devletin yapamadığı ne vardır da Ahbapçılar, Babalacılar akbaba gibi kanat çırpmaktadır. Bu sahtekarların Türk televizyonlarında artık yer almaması lazımdır. Devleti acz içinde gösterircesine sosyal medyaya üşüşenler bindikleri dalı kestiklerini ne zaman anlayacaklardır?” diye konuştu

“Yağmacılar sığınmacı ise hemen ülkelerine gönderilmeli”

Depremin etkilediği 10 ilimizi kapsamına alan OHAL kararını destekledik. Üniversitelerin 3 aylık uzaktan eğitimine sıcak bakıyoruz. Türkiye yıkılmışken hala uzaktan eğitime koro halinde karşı çıkanlar sorumsuz ve hastalıklı ruhlardır.

Öte yandan yağma ve talan yapan namussuzların vatandaşlıktan çıkartılması, şayet yağmacılar sığınmacıysa hemen ülkelerine gönderilmeleri değerlendirilmelidir.”

İlgili Haber  'Tosuncuk'un avukatı konuştu: Türkiye’ye iadesi için resmi işlemlere başlandı
Devlet Bahçeli, Ahbap ve Babala’yı hedef aldı