Ana Sayfa Gündem Duygu Delen'in Acılı Ailesi Konuştu: "Mehmet Kaplan İçip İçip Evin Önüne Geliyordu"

Duygu Delen’in Acılı Ailesi Konuştu: “Mehmet Kaplan İçip İçip Evin Önüne Geliyordu”

Gaziantep’te 17 yaşındaki Duygu Delen’in ölümüyle ilgili olarak konuşan Delen ailesi “O çocuk içip içip evin önüne geliyordu” dedi.

- Reklam -

Duygu Delen’in aile bireyleri, Mehmet Kaplan’ın sık sık evlerinin kapısına geldiğini, ‘rezillik çıkardığını’, Duygu Delen’i sürekli rahatsız ettiğini söyledi.Erkek kardeş Harun Delen, “Olayın sonuna kadar takipçisi olacağız. Benim kardeşim böyle bir şey yapacak biri değildi. Biz mutlu mesut bir aileydik” derken; abla Gözde Delen de, “Duygu onu istemiyordu. Hiçbir şekilde istemiyordu. Bundan eminim” dedi.

Dün (14 Ağustos) erkek arkadaşı Mehmet Kaplan’ın evine giden Duygu Delen bir süre sonra 4. kat penceresinden ‘düşerek’ şüpheli şekilde yaşamını yitirdi. Olay sonrası gözaltına alınan Mehmet Kaplan çıkarıldığı mahkemece, ‘cinsel istismar ve kasten öldürme’ suçlamaları ile tutuklandı.

Duygu Delen Son Yolculuğuna Uğurlandı

Şüpheli şekilde yaşamını yitiren Duygu Delen, yapılan otopsi işlemlerinin ardından bugün son yolcuğuna uğurlandı. Delen’in ailesi ise ilk kez konuşarak adaletin yerini bulmasını istediklerini söyledi. Cenaze törenine yaşamını yitiren Duygu Delen’in ailesi, akrabaları, yakınları, arkadaşları ve çok sayıda yurttaş katıldı.

Son Haberler

- Reklam -