1. Haberler
  2. Siyaset
  3. Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş adaylık açıklaması için ne dedi?

Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş adaylık açıklaması için ne dedi?

featured

Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş adaylık açıklaması için ne dedi? İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Cumhurbaşkanı adaylığı için ABB Başkanı Mansur Yavaş ve İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’na çağrıda bulunmasının ardından, Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş Twitter hesaplarından açıklamada bulundu.

Ekrem İmamoğlu yaptığı paylaşımda, “Millet İttifakı halkımızın içinden geçtiği zor bir dönemde ağır bir sorumluluk alarak devleti etkin ve demokratik, toplumu huzurlu ve zengin kılma iradesiyle kurulmuş bir siyasi birliktir. Milletimize çaresiz, umutsuz ve yalnız olmadıklarını göstereceklerine inanıyorum. CHP’nin öz evladı ve Millet İttifakı’nın Belediye Başkanı olarak milletimizin arzu ettiği birlik içinde, ittifak masasında irademizi temsil eden Sayın Kılıçdaroğlu’nun ve Millet İttifakı’nın, eksilmeden çoğalarak büyüyeceğinden şüphem yoktur.” ifadelerine yer verdi.

Mansur Yavaş ise, “Bugüne kadar yaptığımız açıklamalarda Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun iradesi dışında hareket etmeyeceğimizi belirtmiştik. Aynı çizgideyiz. Temennimiz, Millet İttifakı’nın tüm paydaşlarıyla yoluna devam etmesidir.” ifadelerini kullandı.

0
alk_la
Alkışla
0
sevdim
Sevdim
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
be_enmedim
Beğenmedim
Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş adaylık açıklaması için ne dedi?
Yorum Yap