Fatih Altaylı’dan Berna Laçin Tepkisi

ŞABLON2 (66)

Habertürk yazarı Fatih Altaylı, Berna Laçin’in Basın Kartı kullanarak korona virüs aşısı yaptırmasına tepki gösterdi.

Altaylı ‘”Ben basın çalışanıyım. O hanımefendiden 10 yaş kadar büyüğüm, ben olmadım. Berna Laçin olmuş. Ne güzel. Sözde hak hukuk savun, ama çıkarın söz konusu olunca ne hak kalsın, ne hukuk, ne adalet” dedi.

Fatih Altaylı, “Gerçekten basın çalışanı olduğu halde 212’li olmadığı için olamayan onlarca muhabire, kameramana nazire yaparcasına. Haksızca edinilmiş gazeteci kimliği ile haksızca aşı olmak. Ben basın çalışanıyım. O hanımefendiden 10 yaş kadar büyüğüm, ben olmadım. Berna Laçin olmuş. Ne güzel. Sözde hak hukuk savun, ama çıkarın söz konusu olunca ne hak kalsın, ne hukuk ne adalet.”  yazısını yazdı.

Altaylı, Laçin için ‘Altaylı, “Berna Laçin. Duyarlılık abidesi. Kendine göre en ufak bir haksızlık gördüğü zaman, herkese talkın vermekten çekinmeyen, hak hukuk savunucusu. Ama lafta” dedi. sözlerini kullandı.

Laçin kendisine yapılan eleştirilere “Yıllarca bin bir kademede görünen görünmeyen işte çalıştım basın ve medyada, burada hepsini tek tek açıklayamam. Şimdi hakedişimle ilgili sorgulama yapanlar, ülkenin tek resmî medya ambargosu altındayken, yenilen hakkım hakkında da konuşsa azıcık! Ama yok, herkes işine geldiğince.” şeklinde cevap verdi.

 

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Fatih Altaylı’dan Berna Laçin Tepkisi