Görev Esnasında Rahatsızlanan Askerden Kötü Haber

featured

Milli Savunma Bakanlığı (MSB),Hatay’ın İskenderun ilçesindeki Deniz Üs Komutanlığı’nda görev sırasında rahatsızlanan Dz. Elk. Er Volkan Soy’un kaldırıldığı hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen şehit olduğunu duyurdu

Milli Savunma Bakanlığı, İskenderun’da görevi esnasında rahatsızlanan bir askerin şehit olduğunu duyurdu. Bakanlıktan yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

“Hatay İskenderun’daki Deniz Üs Komutanlığımızda 14 Ekim 2020 tarihinde bir silah arkadaşımız görevi esnasında rahatsızlanmış, derhal hastaneye sevk edilmiş ve yapılan tüm müdahaleye rağmen kurtarılamayarak şehit olmuştur. Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehidimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile asil milletimize başsağlığı ve sabır dileriz.”

Bakan Akar’dan Başsağlığı Mesajı

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar da, şehit olan Deniz Er Volkan Soy için başsağlığı mesajı yayımladı. Bakanlığın sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, şehidin fotoğrafına yer verildi.

Bakan Akar, mesajında şunları kaydetti: “Kahraman silah arkadaşımız, Hatay İskenderun’daki Deniz Üs Komutanlığımızda 14 Ekim’de görevi esnasında rahatsızlanarak şehit olmuştur. Kahraman şehidimize şahsım ve Milli Savunma Bakanlığı mensupları adına Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve asil milletimize başsağlığı ve sabır dilerim.”

Görev Esnasında Rahatsızlanan Askerden Kötü Haber