İstanbulkart sahiplerine 2 bin 500 TL kredi imkanı

featured

İstanbulkart sahiplerine 2 bin 500 TL kredi imkanı İstanbulkart mobil kullanıcıları, uygulamanın sunduğu dijital karta 2 bin 500 TL’ye kadar 5 aya varan vadede faizsiz, 5 bin TL’ye kadar 24 aya varan vadede düşük faizli ihtiyaç kredisine başvurma imkanına sahip olacak

Fibabanka ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin yetkili ilk elektronik para toplama kuruluşu BELBİM, İstanbulkart’ta dijital güçlerini birleştirerek kart sahiplerinin günlük ihtiyaçları için 7/24 kullanabilecekleri ‘Dijital İhtiyaç Kredisi’ projesini hayata geçirdi.

Bankadan yapılan açıklamaya göre, müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik iş birlikleri yapmaya devam eden Fibabanka, BELBİM ile İstanbulkartlılara özel yeni anlaşmasını duyurdu.

Fibabanka müşterisi olsun olmasın tüm İstanbulkart mobil kullanıcıları, uygulamanın sunduğu dijital karta 2 bin 500 TL’ye kadar 5 aya varan vadede faizsiz, 5 bin TL’ye kadar 24 aya varan vadede düşük faizli ihtiyaç kredisine başvurma imkanına sahip olacak. İstanbulkart ile ödeme ayrıcalığının olduğu binlerce noktada tüketiciler ihtiyaçlarını karşılayabilecek.

İstanbulkart Mobil’i kullanan İstanbullular, uygulamanın sunduğu dijital kart sayesinde kredi kartı veya nakit ödeme ile para yüklemeye alternatif olarak bu hizmetten yararlanacak.

Daha fazla haber için : www.sabithaber.com

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
1
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
İstanbulkart sahiplerine 2 bin 500 TL kredi imkanı