1. Haberler
  2. 3. Sayfa
  3. İzmir Karabağlar’da Genç Kızın Cinayetinde Gözaltılar Tamamlandı

İzmir Karabağlar’da Genç Kızın Cinayetinde Gözaltılar Tamamlandı

İzmir Karabağlar'da Genç Kızın Cinayetinde Gözaltılar Tamamlandı

İzmir’in Karabağlar ilçesi Hasan Mahallesi’nde önceki akşam yaşanan dehşet verici olayda, 15 yaşındaki H.Ç.Ç’nin babasının evinde bıçaklanarak öldürülmesiyle ilgili gözaltına alınan şüpheliler U.E.Y. (15) ve H.Ç.Ç’nin babası İ.U.Ç’nin emniyetteki işlemleri tamamlandı.

Adliyeye sevk edilen şüphelilerden baba İ.U.Ç, savcılıktaki ifadesinin ardından serbest bırakılırken, U.E.Y. ise çıkarıldığı hakimlikçe tutuklandı.

Olayın Detayları

İzmir’de 15 yaşındaki H.Ç.Ç, babası İ.U.Ç’nin evinde eski erkek arkadaşı olduğu öğrenilen U.E.Y. (15) ile tartıştı. Tartışmanın ardından U.E.Y., genç kızı bıçaklayarak olay yerinden kaçtı. Karabağlar İlçe Emniyet Müdürlüğü Suç Önleme Birimi ekipleri, kısa sürede U.E.Y’yi suç aleti bıçakla birlikte yakaladı. H.Ç.Ç’nin babası İ.U.Ç. de savcının talimatıyla gözaltına alındı.

U.E.Y, ilk ifadesinde H.Ç.Ç’nin eski sevgilisi olduğunu ve kendisini aldattığını düşündüğü için bu eylemi gerçekleştirdiğini söyledi. Baba İ.U.Ç. ise eşinden ayrıldığını, yalnız yaşadığını ve kızının annesiyle kaldığını belirtti. Olay günü, kızının arkadaşıyla birlikte kendisini ziyarete geldiğini, çocuklar konuşmak istediğinde dışarı çıktığını ve geri döndüğünde kızını kanlar içinde bulduğunu ifade etti.

0
alk_la
Alkışla
0
sevdim
Sevdim
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
be_enmedim
Beğenmedim
İzmir Karabağlar’da Genç Kızın Cinayetinde Gözaltılar Tamamlandı
Yorum Yap