1. Haberler
  2. 3. Sayfa
  3. İzmir’de Halkpınar Metro Durağında Silahlı Saldırı

İzmir’de Halkpınar Metro Durağında Silahlı Saldırı

İzmir'de Halkpınar Metro Durağında Silahlı Saldırı

Bugün öğleden sonra saat 14:30 sularında İzmir’in yoğun noktalarından biri olan Halkapınar metro durağında korkunç bir olay yaşandı. Edinilen bilgilere göre, bir silahlı saldırgan, durakta bekleyen vatandaşlardan birine ateş açtı. Bu acımasız saldırı sonucu bir kişi yaralandı ve saldırgan olay yerinden hızla uzaklaştı.

Güvenlik güçleri, saldırganın kimliğini ve saldırının arkasındaki motivasyonu henüz belirleyemedi. Saldırının rastgele mi yoksa planlı mı olduğu konusunda da henüz net bir bilgi yok. Olay yerine hızla intikal eden polis ekipleri, detaylı bir inceleme başlatırken, saldırganın yakalanması için geniş çaplı bir operasyon başlatıldı.

Görgü tanıklarının ifadelerine göre, saldırganın 30-35 yaşlarında, siyah giysili ve yüzünü maskelerle gizlemiş bir kişi olduğu belirtildi. Saldırganın metro istasyonundan çıkarken elinde silahla görüldüğü iddia ediliyor.

Yaralanan vatandaş, olay yerine hızla ulaşan sağlık ekipleri tarafından ilk müdahalesi yapıldıktan sonra ambulansla hastaneye kaldırıldı. Hastaneden yapılan açıklamada, yaralının durumunun stabil olduğu ve tedavisine devam edildiği belirtildi.

0
alk_la
Alkışla
0
sevdim
Sevdim
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
be_enmedim
Beğenmedim
İzmir’de Halkpınar Metro Durağında Silahlı Saldırı