1. Haberler
  2. Gündem
  3. Müge Anlı’ya Çıkan Üvey Baba Cinsel İstismar Suçlamasıyla Gözaltında

Müge Anlı’ya Çıkan Üvey Baba Cinsel İstismar Suçlamasıyla Gözaltında

Müge Anlı'ya Çıkan Üvey Baba Cinsel İstismar Suçlamasıyla Gözaltında

ATV’de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında şok edici bir olay yaşandı. Selahattin Yalnız, kaybolan üvey kızlarının bulunması için katıldığı programda, cinsel istismar suçlamasıyla gözaltına alındı.

Muğla’nın Ortaca ilçesinde yaşayan Selahattin Yalnız, birlikte yaşadığı kadının kızları F.T.B. (24) ve B.D.’nin (18) kaybolduğunu iddia ederek Müge Anlı’nın programına başvurdu. Ancak programda yapılan açıklamalarla Yalnız’ın, bu kızların yanı sıra 2’si engelli 3 kadına, çocukluk dönemlerinden beri cinsel istismarda bulunduğu öne sürüldü.

Canlı Yayında Tepki

F.T.B. ve B.D., programa çıkarak Selahattin Yalnız tarafından istismar edildiklerini ve şiddet gördüklerini açıkladılar. Bu açıklamalar sonrası Müge Anlı, canlı yayında Yalnız’a sert tepki göstererek, “Sen utanmadan nasıl benim stüdyoma geldin? Allah seni şaşırttı mı, yanılttı mı ne oldu? Terbiyesiz adam. Senin bu kızlara neler yaptığının videoları elimde, ahlaksız. Sen bundan sonra bana değil savcı ve hakime söyleyeceksin,” dedi. Selahattin Yalnız ise suçlamaları reddetti ve iftiraya uğradığını savundu.

Polis Müdahalesi ve Gözaltı

F.T.B. ve B.D.’nin programda yaptığı açıklamalar savcılık tarafından ihbar kabul edilerek harekete geçildi. Ortaca İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Selahattin Yalnız’ı evinde gözaltına aldı. Sağlık kontrolünün ardından geniş güvenlik önlemleri eşliğinde emniyete getirilen Yalnız’a, çevrede toplanan vatandaşlar tepki gösterdi ve linç girişiminde bulundu. Polis ekipleri bu girişimi engelledi.

İçindekiler

0
alk_la
Alkışla
0
sevdim
Sevdim
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
be_enmedim
Beğenmedim
Müge Anlı’ya Çıkan Üvey Baba Cinsel İstismar Suçlamasıyla Gözaltında