Nazi Bayrağını İndirdi, Ev Sahibi Tarafından Vuruldu!

nazi-bayragini-indirdi-diye-vurdu

Amerika Birleşik Devletleri’nde çok ilginç bir olay yaşandı. Katıldığı bir partide Nazi bayrağını gören bir kadın, bayrağı indirmek istediği esnada ev sahibi tarafından vuruldu.

YARI OTOMATİK TÜFEKLE VURDU

Amerika Birleşik Devletleri’nin Oklahoma eyaletinde bir kadın Nazi bayrağını indirdikten sonra ev sahibi tarafından yarı otomatik tüfekle vuruldu.

Garfiel Bölge Şerifliği’nden yapılan açıklamaya göre bir partiye katılan 26 yaşındaki bir kadın, Alexander Feaster isimli kişinin evinin dışında asılı iki bayraktan birini indirmek istedi.

Bunun üzerine Feaster yarı otomatik tüfeğiyle kadını sırtından vurdu. Hastaneye kaldırılan kadının iyileşmesi beklenirken Feaster göz altına alındı. Feaster hakkında öldürücü silahla saldırı ve öldürme amaçlı ateş etme suçlarından soruşturma açıldığı belirtildi.

Garfield County Şerifi Jody Helm pazar günü yapılan çağrının ardından kadının olay yeri yaknlarındaki bir çukurda sırtında 3 ila 5 kurşunla vurulmuş halde bulunduğunu ifade etti.

NBC’nin ulaştığı güvenlik kamerası görüntülerinde beyaz bir kadının evin verandasında asılı bayrağı aldıktan sonra koşarak kaçarken beyaz bir erkek ön kapıdan çıkarak herhangi bir uyarıda bulunmadan 7-8 el ateş ediyor. Feaster’in bir komşusu ise vurulan kadını korumak için aracını siper ediyor.

Yetkililer kadının bayrağı politik bir mesaj kaygısıyla mı indirdiğinin yoksa partide girilen bir iddia sonucu mu böyle hareket ettiğinin henüz bilinmediğini açıkladı.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Nazi Bayrağını İndirdi, Ev Sahibi Tarafından Vuruldu!