1. Haberler
  2. Magazin
  3. Röntgenci Muhabirden Beren Saat’e Çirkin Sözler

Röntgenci Muhabirden Beren Saat’e Çirkin Sözler

Röntgenci Muhabirden Beren Saat'e Çirkin Sözler

Türk müzik dünyasının sevilen isimlerinden Kenan Doğulu ile başarılı oyuncu Beren Saat, Bodrum’da tatil yaparken objektiflere yansıdı. 2014 yılında Los Angeles’ta evlenen ve mutluluklarıyla dikkat çeken çift, mavi suların ve güneşin keyfini çıkarırken görüntülendi.

Beren Saat, denize girerken çekilen fotoğraflarıyla sosyal medyanın gündemine oturdu. Ancak bu görüntüler, bir muhabirin uygunsuz yorumları nedeniyle tartışma konusu oldu. Saat’i görüntüleyen sapık muhabirin “Ben bu Beren’i yerim” ifadesi, sosyal medya kullanıcıları tarafından “röntgencilik” ve “saygısızlık” olarak nitelendirildi ve geniş çapta eleştirildi. Yoğun tepki gören çirkin söylem kısa sürede gündem oldu.

EKOL TV’den Açıklama

Söz konusu haberin yayınlandığı EKOL TV’den konuyla ilgili açıklama yapıldı. Kurum tarafından yapılan açıklama şu şekilde::

“22.06. 2024 tarihinde EKOL TV’de yayınlanan EKOL Magazin programında ülkemizin değerli sanatçılarından Beren Saat ile ilgili haber yayınlanmıştır. Haberde aynı görüntüyü çeken bir başka kanalın muhabiri tarafından kullanılan cümleler, sesin çok net anlaşılmaması nedeniyle dikkatten kaçmış ve habere girmiştir. Konuyla ilgili haberi yayına hazırlayan çalışanlarla ilgili kurum içinde inceleme başlatılmıştır. Kamoyuna saygılarımızla duyurulur.”

0
alk_la
Alkışla
0
sevdim
Sevdim
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
be_enmedim
Beğenmedim
Röntgenci Muhabirden Beren Saat’e Çirkin Sözler
Yorum Yap