Ana Sayfa Yaşam Şehrin Merkezinde Çocuklara Aldırmadan Uyuşturucu Kullanıyorlar

Şehrin Merkezinde Çocuklara Aldırmadan Uyuşturucu Kullanıyorlar

Antalya’da kent merkezinde bulunan bir sitenin yanındaki boş arazi, uyuşturucu bağımlılarının meskeni oldu. Kimseye aldırış etmeden şırıngaları boyunlarına saplayarak alem yapan bağımlılar yüzünden çocuklarını okula bile gönderemediğini söyleyen site sakinleri, bu duruma bir çözüm bulunmasını istedi.

- Reklam -

Muratpaşa ilçesi Gebizli Mahallesi’nde geçen hafta çalınan balkon demirleriyle gündeme gelen binanın kapatılmasının ardından burayı mesken tutan bağımlılar, bu kez de binanın karşısında bulunan boş araziyi kullanmaya başladı. Günün her saati araziye gelen bağımlılar, çevredekilere aldırış etmeden uyuşturucu kullanıyor. Mahalleli durumu polise bildirse de ekiplerin uyarısıyla dağıtılan bağımlılar, bir süre sonra geri dönüyor.

Şırıngayı Boynuna Sapladı

Önceki akşam saatlerinde arazinin yanında bulunan siteye ait duvarın yanına gelen 3 kişi, görünmediklerini düşünerek uyuşturucu madde kullanmaya başladı. Uyuşturucu kullanan gruba kısa süre sonra bir de kadın eklendi. Uyuşturucu kullanmaya devam eden grup, yolda yürüyenlere aldırış dahi etmedi. Bir süre sonra araziye bastonla yürüyen engelli bir kişi geldi. Taşların üzerine oturan kişi, bir elindeki aynayla boynuna bakarak yer arayıp, diğer elindeki şırıngadaki uyuşturucuyu enjekte etti.

Son Haberler

- Reklam -