1. Haberler
  2. Magazin
  3. Sosyal Medya Fenomeni Mika Raun ve Erkek Arkadaşı Antalya’da Saldırıya Uğradı

Sosyal Medya Fenomeni Mika Raun ve Erkek Arkadaşı Antalya’da Saldırıya Uğradı

featured

Trans kadın sosyal medya fenomeni Mika Raun, erkek arkadaşıyla birlikte Antalya’nın Kaş ilçesine tatile gittiği sırada saldırıya uğradığını açıkladı.

Raun, olayı salıyı çarşambaya bağlayan gece Instagram üzerinden duyurdu. Paylaştığı sessiz videoda, gözaltından yaralandığı görülen Raun, “Erkek arkadaşımla birlikte saldırıya uğradık. Öldüresiye dövüldüm. Ona defalarca vuruldu, üstelik yanımızda annesi ve kız kardeşi varken. Erkek arkadaşım tek başına bu insanlara karşı durmaya çalıştı. Dakikalarca süren bu saldırı korkunçtu. Hastaneye götürülüyorum.” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Raun, sabah saatlerinde paylaştığı videoda, önceki akşam erkek arkadaşı ve onun annesi ile kız kardeşiyle birlikte bir markete gittiklerini söyledi. Market alışverişi sırasında erkek arkadaşının, bir kişinin fotoğraflarını çektiğini fark etmesi üzerine yanlarına gittiğini belirtti. Raun, yalnızca ikisinin fotoğraflarının çekilmesine alışkın olduklarını ve genellikle bu fotoğrafların rica üzerine silindiğini, ancak erkek arkadaşının annesi ve kız kardeşinin de fotoğrafa dahil olması nedeniyle endişelendiklerini ifade etti.

Fotoğrafı çeken kişinin fotoğrafı silmeyi reddetmesi üzerine çıkan arbedede, Raun ve erkek arkadaşı saldırıya uğradı. Raun, marketin kamera kayıtlarını alacaklarını söylemelerinin ardından saldırının gerçekleştiğini belirtti ve “yaşam tarzı ve giyiminin de kendisiyle tartışanlar tarafından hedef alındığını” söyledi.

0
alk_la
Alkışla
0
sevdim
Sevdim
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
be_enmedim
Beğenmedim
Sosyal Medya Fenomeni Mika Raun ve Erkek Arkadaşı Antalya’da Saldırıya Uğradı
Yorum Yap