Ana Sayfa Gündem Teröristler Milliyetçi Öğrencileri Teşhir Ediyor.

Teröristler Milliyetçi Öğrencileri Teşhir Ediyor.

Türk bayrağına ve şehitlerimizin isimlerine tahammül edemeyen aşırı sol ve bölücü gruplar provokasyon yapmış, şehitlerimizin isimlerine ve Türk bayrağına saldırmıştı. Bu hadisenin üzerine bayrağa sahip çıkan ülkücü öğrencilerle, bölücüler arasında arbede yaşanmıştı.

- Reklam -

Terör sempatizanı bir kısım internet haber sitesi olayı “oruç tutmayanlara saldırı” olarak lanse etmiş ama gerçek kısa sürede ortaya çıkmıştı.

ÜLKÜCÜLERİ İSİM İSİM HEDEF GÖSTERİYORLAR

Terör sempatizanı bir kısım internet haber sitesi şimdi de ülkücü öğrencileri resim ve isimleriyle teşhir ediyor. Haber Sol sitesinde tek tek isimleriyle öğrenciler hedef gösteriliyor ve resimleri yayınlanıyor. (Bölücülerin amaçlarına hizmet etmemek için öğrencilerin yüzlerini buğulayarak yayınlıyoruz) Aşağıda görülen haberin devamında tek tek isimler veriliyor ve hedef gösteriliyor.

Sendika.org internet sitesi de dah geniş bir şekilde tek tek öğrencilerin isim ve fakültelerini yazarak hedef gösteriyor.

Bir başka hedef gösterme ise kolektifler.net internet sitesinde yapıldı. Bu sitede de ülkücü-ümilliyetçi öğrenciler “İslamcı-faşist” olarak nitelenerek hedef gösterildi. Sitede “Cebeci Provokasyonlarının dosyaları” diyerek tek tek isimler verildi ve provokatif bilgiler yayınlandı.

 

Haber siteleri gözaltı sürecinde polisin tavrını “polis-faşist işbirliği” olarak yayınladı.

DAHA BİR ÇOK FOTOĞRAF TERÖR YANLISI SİTELERDE TEŞHİR EDİLİYOR

Burada çok az bir kısmını yayınladığımız fotoğrafların çok daha fazlası bu ve benzeri internet sitelerinde yayınlanıyor. Buradan soruyoruz… Özgürlük, insan hakları laflarını ağzından düşürmeyen bu güruh, kişilik haklarını böyle iğrenç bir şekilde zedeleyen yayını neden yapıyor? Eğer ortada bir suç varsa neden suç duyurusunda bulunmuyorlar? Amaç bu kişileri terör örgütlerine hedef yapmak mı? Devlet ve savcılar bu konuda ne gibi önlemler alıyor?

Kaynak :Türkyurduhaber

 

Son Haberler

- Reklam -