1. Haberler
  2. Gündem
  3. Türk Düşmanı Gazete Amiral Cem Gürdeniz ve Veryansın TV’yi Hedef Aldı!

Türk Düşmanı Gazete Amiral Cem Gürdeniz ve Veryansın TV’yi Hedef Aldı!

featured

Kıbrıs’ta yayın yapan Türkiye düşmanı “Avrupa” gazetesi haddini aşan haberlerine bir yenisini ekledi. Gazete bu kez de manşetinden emekli Tümamiral Cem Gürdeniz ve Veryansın TV’yi hedef aldı. Gazete, Cem Gürdeniz yerine de Balyoz şehidi emekli Tuğamiral Cem Aziz Çakmak’ın fotoğrafına yer verdi.

Afrin harekâtında Türkiye’ye ‘işgalci’ diyen, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’a hakaret eden bir karikatür yayınlayan ve beraat eden Türk düşmanı Avrupa gazetesi “Amiral çizmeyi aştı” başlığıyla manşetine taşıdığı haberinde emekli Tümamiral Cem Gürdeniz ve Veryansın Tv’yi hedef aldı.

Haberde, Kıbrıs konusu ve ‘Mavi Vatan’la ilgili yaptığı açıklamalarda Akıncı’yı hedef alan Emekli Tümamiral Cem Gürdeniz bu kez bizi hedef göstererek gazetemizi Türk düşmanı ilan etti ve ‘Bunlar zaten kayıtlı hainler, biliniyor’ dedi…”ifadelerine yer verdi.

Cem Gürdeniz’in söz konusu gazete için “Türkiye düşmanı bile değil, Türk düşmanı… Adam ne diyor utanmaz… Geldiler, işgal ettiler, kaldılar diyor…” şeklindeki ifadelerine atıfta bulunan gazete, Gürdeniz yerine Balyoz şehidi emekli Tuğamiral Cem Aziz Çakmak’ın fotoğrafını kullandı. Manşette ayrıca, Cem Gürdeniz ve Veryansın Tv Genel Yayın Yönetmeni Erdem Atay’ın Veryansın Tv Youtube kanalındaki programından bir fotoğrafa yer verildi.

0
alk_la
Alkışla
0
sevdim
Sevdim
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
be_enmedim
Beğenmedim
Türk Düşmanı Gazete Amiral Cem Gürdeniz ve Veryansın TV’yi Hedef Aldı!