Ümit Özdağ’dan, Bahçeli’ye “Ajan” Tepkisi

featured

Zafer Partisi lideri Ümit Özdağ, MHP genel başkanı Devlet Bahçeli’nin bugünkü grup toplantısındaki konuşmasına tepki gösterdi. Bahçeli konuşmasında “Adına zafer denilen yenilmiş ve casusların şebekesine dönmüş marjinal bir partinin ümitsiz vakası, ‘Hepimiz katilin kim olduğunu biliyoruz’ açıklamasıyla Cumhuriyet savcılarının görev alanına giren bir açıklamada bulundu. Bu istihbarat fosiline bildiklerini sormak kuşkusuz şerefli Türk savcılarının ana görevi olduğunu buradan hatırlatmak, gereğinin yapılmasını istemek hem çağrım hem de görevimdir” demişti.

Ümit Özdağ, Bahçeli’nin sözlerine yaptığı basın açıklamasıyla tepki gösterdi. Özdağ’ın konuya ilişkin açıklamaları şöyle:

“SEN ÖNCE OLCAY’I, ULVİ’Yİ VE SEMİH’İ SAVCIYA YOLLA”

“Sayın Bahçeli, sen önce Olcay’ı, Ulvi’yi ve Semih’i savcıya yolla, gerekirse ben de giderim. İstersen Gölbaşı’nda “portakal sandıklarında yakalanan silahlar soruşturması”nı yürüten savcıya bile giderim…
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli bir açıklama yaparak, adına “Zafer Partisi denilen casus şebekesine dönmüş marjinal partinin ümitsiz vakası hepimiz katilin kim olduğunu biliyoruz açıklaması yapmış. Bu istihbarat fosiline bildiklerini sormak Türk savcılarının görevi” demiş.
Bu seviyesiz açıklamaya vereceğimiz Zafer Partisi olarak tek cevap var; Sinan Ateş’in bir komplo ile uyuşturucu tüccarlarına, torbacılara öldürtülmesinden sonra bir başsağlığı mesajı dahi yayınlamayan, ailesine başınız sağ olsun demeyen, arkadaşlarına başınız sağ olsun Allah rahmet eylesin demeyen bir kişinin hezeyanlarına vereceğimi hiçbir cevap yoktur.

“TÜRKEŞ’İN KİMİN İSMİNİ AJAN OLARAK VERDİĞİNİ…”
Türkeş’in hapishaneden yazmış olduğu el yazısı ile mektupta kimin ismini ajan olarak verdiğini de bütün ülkücüler gayet iyi biliyorlar.

Zafer Partisi, Atatürk çizgisindeki Türk milliyetçilerinin partisidir. AKP gibi Türkiye’yi yıkıma sürükleyen bir partinin payandası değildir. Hiçbir zaman da olmayacaktır. Söz istihbarat servislerinden açılmışken rahmetli Türkeş’in hapishaneden yazmış olduğu el yazısı ile mektupta kimin ismini ajan olarak verdiğini de bütün ülkücüler gayet iyi biliyorlar. Hadi oradan sen de!”

İçindekiler

Ümit Özdağ’dan, Bahçeli’ye “Ajan” Tepkisi