Üniversite Öğrencisi Silahla İntihar Etti

featured

Kağıthane’de 21 yaşındaki üniversite öğrencisi Cengiz Kaan Demirbaş arkadaşlarına “Bu kararı almak kolay olmadı. Köpeğim size emanet” diye mesaj attıktan sonra intihar etti. Olay yerine gelen arkadaşları gözyaşlarına boğulurken, gencin intihar nedeni henüz öğrenilemedi.

Olay, Kağıthane Merkez Mahallesi Ece Sokak üzerinde bulunan bir sitede saat 12.00 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Yıldız Teknik Üniversitesi Çevre Mühendisliği 3. Sınıf öğrencisi 21 yaşındaki Cengiz Kaan Demirbaş evde tek başına kaldığı sırada dedesinin silahı ile intihar etti.

Demirbaş intihar etmeden önce arkadaşlarına sosyal medyadan mesaj göndererek “Bu kararı almak kolay olmadı. Köpeğim size emanet” dedi. Daha sonra 155 hattını arayan Demirbaş, intihar edeceğini söyleyerek telefonu kapattı. Kısa sürede olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Polis ekipleri eve geldiğinde Cengiz Kaan Demirbaş’ın cansız bedeni ile karşılaştı. Sağlık ekipleri Demirbaş’ın hayatını kaybettiğini belirledi.

Üniversitenin Amerikan Futbolu takımında da oynayan Cengiz Kaan Demirbaş’ın arkadaşları olay yerine koştu. Büyük şok yaşayan Demirbaş’ın arkadaşları birbirlerine sarılarak teselli buldu. Gözyaşlarına hakim olamayan gençler, zor anlar yaşadı. Demirbaşın köpeğine ise arkadaşları alarak sitenin bahçesinde gezdirdi.

Üniversite Öğrencisi Silahla İntihar Etti