Ana Sayfa Siyaset Davutoğlu'ndan Erdoğan'a Çağrı: "Televizyonda Konuşalım"

Davutoğlu’ndan Erdoğan’a Çağrı: “Televizyonda Konuşalım”

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ‘Televizyonda konuşalım’ çağrısı yaptı.

- Reklam -

Gelecek Partisi lideri Ahmet Davutoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ‘Televizyonda konuşalım’ çağrısı yaparak “İşte çağrımız; İstedikleri şartlarda, istedikleri televizyonda, istedikleri konuyu onlarla konuşalım. Karşımıza istediklerini çıkarsınlar, biz de kendi kurmaylarımızı çıkaracağız. Eğer bizimle tartışmak istiyorlarsa, AK Parti Genel Başkanı olarak Sayın Cumhurbaşkanı, buna da hazırız” dedi.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, partisinin Manisa 1. Olağan Kongresi’nde konuştu. Hükümetin korona virüsü politikasını eleştiren Davutoğlu, “21 Eylül yaklaşırken, sağır kulaklar duysun diye bir daha söylüyoruz. Bize göre, okulların açılmasına strateji şu olmalıdır: Vaka türüne göre, somut bir kriter konulmalı ve buna göre okulların açılıp açılmayacağı belirlenmelidir” dedi.

Türkiye’nin, kredi notunun düşürülmesinden iktidarı sorumlu tutan Davutoğlu “Ülkenin kredi notunu 25 yıl önceki seviyenin altına düşürenler hala biz “yerli ve milli” bir politika uyguluyoruz diyebilecekler mi hiç utanmadan? İlk seçimde vereceksiniz millete ülke ekonomisini bu seviyelere düşürmenin hesabını” diye konuştu.

Son Haberler

- Reklam -