1. Haberler
  2. Spor
  3. Fenerbahçe-Galatasaray Derbisinin Ardından RAMS Park’ta Gergin Kutlama

Fenerbahçe-Galatasaray Derbisinin Ardından RAMS Park’ta Gergin Kutlama

Fenerbahçe-Galatasaray Derbisinin Ardından RAMS Park’ta Gergin Kutlama

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ve yönetim kurulu üyeleri, 1-0’lık Galatasaray galibiyeti sonrası RAMS Park’a gelerek sahada kutlama yaptı. Ancak bu sırada yaşanan gerginlik, güvenlik güçlerinin müdahalesini gerektirdi. Ali Koç’un Galatasaray yöneticisi Eray Yazgan’a “Buradan çıkmazsan dayak yiyeceksin!” dediği anlar kameralara yansıdı.

Galatasaray’a karşı aldıkları 1-0’lık zaferin ardından Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ve yönetim kurulu üyeleri, futbolcularla birlikte kutlama yapmak için RAMS Park sahasına indi. İlk başta sahaya çıkmalarına izin verilmemiş olsa da, daha sonra geri dönerek galibiyeti kutladılar. Ancak bu sırada sahaya giren bazı Galatasaray yöneticileri ile Fenerbahçe ekibi arasında büyük bir gerginlik yaşandı. Olaylara müdahale eden emniyet güçleri, Fenerbahçe yöneticileri ve futbolcularını içeriye aldı.

Ali Koç: “Dayak yiyeceksin!”

 

Kutlamalar sırasında Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ile Galatasaray Genel Sekreteri Eray Yazgan arasında tartışma çıktı. Ali Koç’un Yazgan’a “Buradan çıkmazsan dayak yiyeceksin!” dediği görüldü. Kutlama sonrasında soyunma odası koridoruna yönelen Koç, “Haydi işimiz bitti, gidebiliriz” diyerek takımını yönlendirdi.

Fenerbahçe kafilesi RAMS Park’tan ayrılırken karma alanda bir başka gerginlik yaşandı. Galatasaray personeli, Fenerbahçe kafilesinin arkasından gitmek isteyince çevik kuvvet devreye girdi. Galatasaray Sportif A.Ş. Başkanvekili Erden Timur, olayları sakinleştirmek için çaba gösterdi.

0
alk_la
Alkışla
0
sevdim
Sevdim
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
be_enmedim
Beğenmedim
Fenerbahçe-Galatasaray Derbisinin Ardından RAMS Park’ta Gergin Kutlama