Mustafa Böğürcü uyarmıştı. CHP ve İYİ Parti’ye saldırılar devam ediyor

featured

Mustafa Böğürcü uyarmıştı. CHP ve İYİ Parti’ye saldırılar devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda İYİ Parti İstanbul İl bşaknlığına silahlı saldırının ardından CHP İstanbul İl Başkanlığı önünde havaya defalarca silahla ateş edilmesinin yankıları kamuoyu’nda sürerken, CHP’nin Ümraniye, Çakmak Mahallesinde bulunan, Bursa, Nilüfer İlçe Başkanlığına saldırı düzenlenmesinin ardından İzmir’de bulunan seçim bürosuna taşlı saldırı düzenlendi. Bu saldırının ardından İstanbul, Esenler’de İYİ Parti seçim standına saldırı gerçekleştirildi.

İYİ Parti İstanbul İl Başkanlığına ve CHP İstanbul İl Başkanlığına düzenlenen saldırılarının ardından konuyla ilgili Gazeteci Gökhan İlhan‘a yaşanan olaylarla ilgili düşüncelerini aktaran Güvenlik Uzmanı-Demokrat Parti MKK Üyesi Mustafa Böğürcü, “Olayların dozunun artacağını düşünüyorum” demişti.

Mustafa Böğürcü, CHP ve İYİ Parti’ye düzenlenen saldırıların devam edeceği vurgusunu kamuoyunu uyarırken, şu ifadeleri kullanmıştı;

“Biliyoruz ki, İYİ Parti kurulduktan sonra yaşanan silahlı, yumruklu olaylar var. Bu olayları gerçekleştirenler bir şekilde yakalanıyor, bu olayları azmettirenler yakalanmadıkça bu tip olaylar maalesef seçimde de dozunu arttıracağını düşünüyorum.”

Mustafa Böğürcü uyarmıştı. CHP ve İYİ Parti’ye saldırılar devam ediyor