Ana Sayfa Televizyon Pavyon 3. bölüm izle - Blutv Pavyon 3. bölüm

Pavyon 3. bölüm izle – Blutv Pavyon 3. bölüm

Pavyon 3. bölüm izle, pavyon dizisi 3 bölüm izle, blutv pavyon 3. bölüm izle, blutv pavyon izle.

Pavyon 3. bölüm izle mek isteyenler Blutv’den izleyebilir. Özel yapımlarıyla adından sıkça söz ettiren Blutv, bu sefer Pavyon alemini konu alan belgesel dizisiyle gündemde. Pavyon 3 bölüm ünde müdavimlerin röportajları yer alıyor. Pavyon 3. bölüm izle mek için aşağıdaki linke tıklayıp, ücretsiz izleyebilirsiniz.

- Reklam -

İzlemek için tıklayınız.

Pavyon 3. bölüm hakkında
Pavyon’un, Ankara gece hayatında önemli bir yeri bulunuyor. Pavyon alemini konu alan dizinin üçüncü bölümü de oldukça ilgi çekici. Pavyon’un 3. bölümünde pavyonların müdavimleri konuşuyor. Kadın pavyon müdavimlerinin de olduğu bu bölüm oldukça ilgi çekici… Bazı erkek müdavimler karılarına, pavyona gittiğini çekinmeden söylediğini belirtiyor. Dizinin bu bölümünü izlemek için Blutv üyesi olmanız gerekiyor. Blutv, özel yapım dizi ve filmleri izleyiciye sunan yerli bir internet platformudur.

Pavyonlar, Ankara eğlence sektörünün yaklaşık %80’ini karşılamasına ve il ekonomisini kayda değer bir biçimde beslemesine rağmen, efsaneleşmiş klişelerin yarattığı söylemler sebebiyle genişçe bir kısım tarafından kabul görmez.

Pavyon 3. bölüm izle

Pavyon 3. bölümü 31 dakikadan oluşuyor. Bu bölümün başlığı ise Angara müziği… Pavyon 3. bölümü nde de Ankara’nın büyük merak uyandıran ışıltılı eğlence hayatının perde arkasını yansıtmaya devam ediyor. İzmir’den bile sırf bu kültürü görmek için Ankara’ya gelindiğine değinilen bölüm 9 Ağustos 2019’da yayınlandı.

Son Haberler

- Reklam -