1. Haberler
  2. Siyaset
  3. Zafer Partisi Lideri Ümit Özdağ Et ve Süt Kurumu’nu Ziyaret Etti

Zafer Partisi Lideri Ümit Özdağ Et ve Süt Kurumu’nu Ziyaret Etti

featured

Zafer Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ümit Özdağ, Zafer Partisi Genel Başkan Yardımcıları, Zafer Partisi Ankara İl Başkanı Osman Demir, Ankara Ulus Hali’nde bulunan Et ve Süt Kurumu’na gitti.

Vatandaşların dertlerini dinleyen Özdağ yaptığı açıklamada şu sözleri kullandı: Yine geçen hafta olduğu gibi Et ve Süt Enstitüsü Kurumu’nun, Ulus’ta haldeki mağazasının önündeyiz, arkadaşlarımızla birlikte. Geçen haftadan bu haftaya önemli bir fark yüzde 25 et fiyatlarına zam gelmiş olması. Vatandaşlar buna tepkisini ifade ediyor. Bundan dolayı sıradaki insanların azaldığını ifade eden emekli arkadaşlarımız oldu, buradan et almak için sıraya giren.

Hepsinin ortak ifade ettiği şey; ayda ancak 1 kez gelebildikleri. Hatta bir tanesi, ’10. aydan beri ilk kez geldim’ ifadesini kullandı. Özetle, enflasyon halkı ezmeye devam ediyor. Dar gelirliyi ezmeye devam ediyor ve dar gelirlinin başında gelen, ülkemizde sayıları 16 milyonu bulan emekli, dul ve yetim kardeşlerimizin üzerine enflasyon bir karabasan gibi adeta çökmüş durumda.

‘AKP bunu da başardı’

Aslında bu kuyrukların nedeni Ak Parti’nin izlediği yanlış ekonomi politikaları olduğu gibi yanlış tarım ve hayvancılık politikalarıdır. Türk tarımını bitirdiler, Türk hayvancılığını bitirdiler. Eleştirildiği zaman da, ‘Ne olacak canım… Paramız var, yurt dışından alırız’ dediler. Bugün Türkiye kendi kendisine yeterli bir ülke olmaktan çıktı. Hayvancılıkta çöken bir ülke durumuna geldi. Başka türlü bu kötü noktaya gelmesi ve insanların bu kuyrukta beklemesi mümkün değildir. AKP bunu da başardı.

İçindekiler

0
alk_la
Alkışla
0
sevdim
Sevdim
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
be_enmedim
Beğenmedim
Zafer Partisi Lideri Ümit Özdağ Et ve Süt Kurumu’nu Ziyaret Etti