Ana Sayfa Diğer Teknoloji hotmail giriş - hotmail aç - hotmail 2020

hotmail giriş – hotmail aç – hotmail 2020

- Reklam -

hotmail giriş, hotmail aç, hotmail oturum açma hakkında tüm bilgiler. Videolu anlatımla hotmail giriş, hotmail aç ve merak edilen her şey.

hotmail giriş Türkiye’deki e-posta kullanıcılarının büyük bir kısmının kullandığı servislerden birisi olan Hotmail yakında dönemde Outlook adında çalışıyor. MSN Messenger ile başlayan hotmail serüveni şimdi Outlook üzerinde devam ediyor. hotmail aç

- Reklam -

Microsoft Hotmail Outlook hesap ve oturum açma işlemlerini sizlerle paylaşıyoruz. Dünya genelinde yaygın olan ve milyonlara ulaşan kullanıcısıyla popüler bir mail uygulaması olan hotmail oturum açma, MSN giriş ekranı, şifre değiştirme ve benzeri işlemlerini sizlere sunuyor.

Hotmail Aç

Yeni bir hotmail hesabı açmak için ilk önce Outlook hesap açma sayfası olan https://login.live.com gidin. Önünüze çıkan sayfadaki boşlukları doldurun. Alacağınız Hotmail adresi örnek olarak [email protected] şeklinde olacaktır. İkinci bölümde yer alan “hotmail.com” isminin bir kaç alternatifi bulunmaktadır. Bunlar; outlook.com – outlook.com.tr – hotmail.com – hotmail.com.tr – windowslive.com. hotmail aç Seçim size kalmış. Bilindiği gibi Hotmail artık Outlook oldu ama değişen sadece tema oldu. Belirlediğiniz hotmail ismi eğer sistemde varsa Hotmail sizi uyaracak ve hatta size alternatif isimler bile önerecektir.

VİDEOLU ANLATIM
https://www.youtube.com/watch?v=V_SQsFqbtpk

hotmail giriş

hotmail giriş

Aşağıdaki linke tıkladığınızda hotmail giriş ekranı karşınıza gelecektir. Gelen ekranda e-posta adresinizi girip, enter tuşuna bastığınızda karşınıza şifre gelecektir. Şifreyi de doğru bir şekilde girdikten sonra hotmail oturum aç mış olacaksınız.

Hotmail oturum açmak için buraya tıklayınız.

hotmail aç

Hotmail’in Tarihçesi

1995 yılında “Sabeer Bhatia” ve “Jack Smith” tarafından kurulmuştur. O dönemde tarayıcı üzerinden kullanılabilinen ilk e-posta programı olan Hotmail 4 Temmuz 1996 tarihinde tamamen kullanılabilir hale gelmiştir. hotmail giriş Hotmail ismi Jack ve Sabeer yeni servislerine isim bulmaya çalıştıkları sırada HTML harflerini çağrıştırdığı için seçilmiştir.

hotmail aç Hotmail’in Türkiye’deki popüleritesi MSN messenger ile birliktedir. 2004-2009 yılları arasında neredeyse herkesin bir hotmail hesabı vardı. Şimdi kullanan kişilerin birçoğunun adresi de taa o zamandan kalma.

- Reklam -

Son Haberler